fbpx

 

ZAJĘCIAMłodzież

Rodzicu, a może już samodzielny nastolatku, pewnie wiesz, że znajomość języka angielskiego to w dzisiejszych czasach oczywistość i nikogo to nie zaskakuje. Ale znajomość hiszpańskiego już tak. Posługiwanie się drugim językiem świata brzmi nieźle, prawda?
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-11-640x640.jpg
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2019/04/speech_bubble_outline_03.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Metoda wykorzystująca założenia teorii profesora Gardnera o wielorakiej inteligencji. Podczas zajęć rozwijamy przede wszystkim inteligencję lingiwstyczną, ale również muzyczną, ruchową, logiczno- matematyczną, środowiskową, przestrzenną, społeczną oraz intuicyjną. Dzięki takiej wieloaspektowości młodzież na zajęciach wszechstronnie się rozwija. Taki wachlarz możliwości na naszych zajęciach sprawia, że każdy odnajduje coś dla siebie, niezależnie od dominującego rodzaju inteligencji.
W el aura española stawiamy na komunikację, ponieważ uważamy, że perfekcyjna gramatyka i jedynie wypełnianie luk w ćwiczeniach gramatycznych nie pozwoli nam na swobodę mówienia w języku obcym. Skupiamy się na całych wyrażeniach i używaniu ich w różnych kontekstach, a dodatkowo kładziemy nacisk na umiejętność zadawania pytań, a nie jedynie odpowiadania na nie. Zależy nam na tym, aby uczeń już od pierwszych zajęć posługiwał się językiem hiszpańskim. Niewiarygodne? Zapraszamy, aby przyjść i przekonać się na własnej skórze.
Rodzicu, zawsze chciałeś mieć ambitne dziecko? Albo Ty, nastolatku, od zawsze śnisz o byciu ambitnym, ale brak Ci dobrej organizacji? A co powiesz na to, że właśnie taka jest metoda, którą uczymy? Zajęcia już od pierwszej lekcji prowadzone są w języku hiszpańskim. Dzięki skrupulatnym powtórkom materiał jest solidnie utrwalony, a to przyczynia się do niesamowitego postępu. Ponadto nie uczymy jak w innych szkołach pojedynczych słów. My skupiamy się na całych zdaniach, bo to dzięki nim mamy możliwość swobodnie się komunikować. Co więcej na zajęciach wprowadzamy mnóstwo reakcji przydatnych w codziennym życiu. Łamiemy barierę językową jeszcze zanim ta się pojawi. To sprawi, że uczeń będzie z łatwością posługiwał się językiem hiszpańskim. My podpowiemy jak się dobrze zorganizować, aby stale robić postęp, zapewnimy narzędzia, dzięki którym nauka będzie przyjemnością, a nasz uczeń bez problemu poradzi sobie na wymarzonych hiszpańskich wakacjach Przyjemne z pożytecznym? Właśnie tak.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ZAJĘCIADla młodzieży

nastolatki 12-14 (60 min./ 90 min.)
młodzież 15-17 (60 min. / 90 min.)
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-12-640x640.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

JESTEŚ ZDECYDOWANY NA ROZPOCZĘCIE Z NAMI HISZPAŃSKIEJ PRZYGODY?

https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-15-640x640.jpg
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2019/10/bubble-03.png

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY DOTYCZĄCEJ KURSU?

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują - polityka prywatności oraz warunki korzystania Google.

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Kontakt

  Aleja Najświętszej Maryi Panny 14, Częstochowa (3. piętro)
  poniedziałek 14:00-20:30
  wtorek 16:00-22:00
  środa 15:00-21:30
  czwartek 15:00-21:30
  piątek 11:00-12:30 i 15:30-20:00
  sobota - skonsultuj godziny przed osobistą wizytą
  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  © Copyright – el aura española
  Polityka prywatności
  Wykonanie – Edyta Subik

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image