fbpx

 

ZAJĘCIADorośli

W naszej szkole nie ma limitów wiekowych, ponieważ uważamy, że na naukę nigdy nie jest za późno. Uwielbiasz wakacje w Hiszpanii, ale denerwujesz się kiedy Hiszpanie mówią do Ciebie łamanym angielskim lub po hiszpańsku, którego nie rozmiesz? Szukasz pracy, a angielski w CV to już standard? Znajomość języka hiszpańskiego wpisana w CV będzie bezsprzecznie dużym atutem. A może praca w skąpanej słońcem Hiszpanii? Do tego również obowiązkowa będzie znajomość tego najpiękniejszego języka.
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-13-640x640.jpg
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2019/04/speech_bubble_outline_03.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Znudziło Cię już przeglądanie ofert pracy, w których wymagają nie tylko znajomości języka angielskiego, ale również drugiego języka obcego? I wydukanie kilku zdań, które pamiętasz z lekcji języka niemieckiego czy rosyjskiego ze szkoły okazuje się niewystarczające? Pora na nowy język! I o ile język chiński wydaje się być dobrym wyborem, to po co spędzać kilka lat na naukę tego najtrudniejszego języka? Język hiszpański, tak melodyjny, szybko wpadający w ucho i do tego dla Polaków bardzo łatwy, jest równie dobrym wyborem. W el aura española stawiamy na komunikację, ponieważ uważamy, że perfekcyjna gramatyka i jedynie wypełnianie luk w ćwiczeniach gramatycznych nie pozwoli na swobodę mówienia w języku obcym. Skupiamy się na całych wyrażeniach i używaniu ich w różnych kontekstach. Zależy nam na tym, abyś już od pierwszych zajęć posługiwał się językiem hiszpańskim. Niewiarygodne? Zapraszamy, aby przyjść i przekonać się na własnej skórze, a już w krótkim czasie zauważysz wiele nowych możliwości pracy.
Na wakacje
Marzą Ci się wakacje w Hiszpanii? A może co roku z niecierpliwością czekasz na kolejny wyjazd, aby poznać kolejny skrawek Hiszpanii? Ubóstwiasz hiszpańską kuchnię i nie martwi Cię kaloryczność, ponieważ wieczorem wyberasz się na fiestę? A może nie wyobrażasz sobie dnia bez latynoskich rytmów? Tylko czy rozumiesz, o czym śpiewają? Wiesz, co zamawiasz w hiszpańskich barach czy nie rozumiejąc nic w menu zamawiasz co popadnie i liczysz na łut szczęścia, że to nie będzie akurat coś, czego nie lubisz? Marzy Ci się zwiedzenie najciekawszych miejsc, ale ograniczasz się do tych podanych w przewodniku lub zaproponowanych przez biuro podróży?
Chciałbyś poznać prawdziwą Hiszpanię, a nie tę dla turystów? Chcesz zdążyć przed kolejnym wyjazdem, ale brak Ci dobrej organizacji? O to zadbamy my, podpowiemy jak się dobrze zorganizować, aby stale robić postęp, zapewnimy narzędzia, dzięki którym nauka będzie przyjemnością. Zajęcia już od pierwszej lekcji prowadzone są w języku hiszpańskim. Dzięki skrupulatnym powtórkom materiał jest solidnie utrwalony, a to przyczynia się do niesamowitego postępu. Ponadto nie uczymy jak w innych szkołach pojedynczych słów. My skupiamy się na całych zdaniach, bo to dzięki nim mamy możliwość swobodnie się komunikować. Co więcej na zajęciach wprowadzamy mnóstwo reakcji przydatnych w codziennym życiu. Łamiemy barierę językową jeszcze zanim ta się pojawi. To sprawi, że będziesz z łatwością posługiwał się językiem hiszpańskim. My nauczymy Cię języka, a później podpowiemy jak spędzić hiszpańskie wakacje wśród lokalnych. Przyjemne z pożytecznym? Właśnie tak.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ZAJĘCIADla dorosłych

dorośli 18+ (60 min./ 90 min.)
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-14-640x640.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

JESTEŚ ZDECYDOWANY NA ROZPOCZĘCIE Z NAMI HISZPAŃSKIEJ PRZYGODY?

https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-15-640x640.jpg
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2019/10/bubble-03.png

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY DOTYCZĄCEJ KURSU?

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują - polityka prywatności oraz warunki korzystania Google.

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Kontakt

  Aleja Najświętszej Maryi Panny 14, Częstochowa (3. piętro)
  poniedziałek 14:00-20:30
  wtorek 16:00-22:00
  środa 15:00-21:30
  czwartek 15:00-21:30
  piątek 11:00-12:30 i 15:30-20:00
  sobota - skonsultuj godziny przed osobistą wizytą
  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  © Copyright – el aura española
  Polityka prywatności
  Wykonanie – Edyta Subik

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image