fbpx

 

ZAJĘCIADzieci

Drogi rodzicu, jeśli znalazłeś się w tym miejscu to najprawdopodobniej dlatego, że zależy Ci na rozwoju Twojej Pociechy. Pewnie słyszałeś, że dzieci chłoną wiedzę jak gąbki wodę. Zatem jest to idealny moment na rozpoczęcie przygody z językiem hiszpańskim. Im wcześniej tym lepiej! Zanim Twój Szkrab skończy edukację, może się okazać, że język angielski to za mało. I wtedy – pach – mamy asa w rękawie, czyli hiszpański jako drugi już na świecie język pod względem ilości osob posługujących się nim jako językiem ojczystym. Brzmi ciekawie? Bo taka jest nasza metoda nauczania.
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-9-640x640.jpg
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2019/04/speech_bubble_outline_03.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Metoda wykorzystująca założenia teorii profesora Gardnera o wielorakiej inteligencji. Podczas zajęć rozwijamy przede wszystkim inteligencję lingiwstyczną, ale również muzyczną, ruchową, logiczno- matematyczną, środowiskową, przestrzenną, społeczną oraz intuicyjną. Dzięki takiej wieloaspektowości dzieci na zajęciach prowadzonych metodą Colorín Colorado powtarzają, śpiewają, tańczą, powtarzają, liczą, biegają, odgrywają role teatralne. Taki wachlarz możliwości sprawia, że każdy odnajduje coś dla siebie na naszych zajęciach, niezależnie od dominującego u dziecka rodzaju inteligencji.
Drogi rodzicu, nie możemy się już doczekać współpracy z Tobą! Wyobrażamy sobie jak dumny jesteś ze swojego dziecka. Ale czy wiesz już, że na naszych zajęciach Twoje dziecko będzie jednym z bohaterów metody? Będzie wspaniale jeśli wyposażysz swoją Pociechę w kopertę zdjęć (jak najbardziej mogą być wydrukowane), ponieważ w trakcie naszych zajęć Twój Skarb będzie proszony o wklejenie swojej podobizny i wcielając się w bohatera danej sytuacji i wypowiedzenie się. Będzie to bardzo istotny element pracy. W ten sposób podsumujemy każdy dział, zbierając w jednym miejscu umiejętności nabyte do tej pory. Jeśli udostępnisz nam parę zdjęć, gwarantujemy, że wzrost zaangażowania dziecka będzie wprost nieoceniony!

Rodzicu, zawsze chciałeś mieć ambitne dziecko? A co powiesz na to, że właśnie taka jest metoda, którą uczymy? Zajęcia już od pierwszej lekcji prowadzone są w 100% w języku hiszpańskim. Dzięki skrupulatnym powtórkom materiał jest solidnie utrwalony, a to przyczynia się do niewyobrażalnego postępu. Ponadto nie uczymy jak w innych szkołach pojedynczych słów. My skupiamy się na całych zdaniach, bo to dzięki nim mamy możliwość swobodnie się komunikować. Co więcej na zajęciach wprowadzamy mnóstwo reakcji przydatnych w codziennym życiu. Łamiemy barierę językową jeszcze zanim ta się pojawi. To sprawi, że Twój Szkrab będzie z łatwością posługiwał się językiem hiszpańskim, a Ty na wymarzonych hiszpańskich wakacjach będziesz miał prywatnego tłumacza, który zamówi dla Ciebie kawę, lody czy paellę i zatroszczy się o zakup pocztówki dla Dziadków. Przyjemne z pożytecznym? Dokładnie!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ZAJĘCIADla dzieci

Aby dzieci czuły się swobodnie i dobrze się bawiły w gronie swoich rówieśników:
maluszki 3-4 lata (30min.)
dzieci młodsze 5-6 lat/ 7-8 lat (45min.)
dzieci starsze 9-11 lat (60min.)
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-10-640x640.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

JESTEŚ ZDECYDOWANY NA ROZPOCZĘCIE Z NAMI HISZPAŃSKIEJ PRZYGODY?

https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2022/06/FOT-15-640x640.jpg
https://elauraespanola.pl/wp-content/uploads/2019/10/bubble-03.png

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ PORADY DOTYCZĄCEJ KURSU?

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują - polityka prywatności oraz warunki korzystania Google.

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Kontakt

  Aleja Najświętszej Maryi Panny 14, Częstochowa (3. piętro)
  poniedziałek 14:00-20:30
  wtorek 16:00-22:00
  środa 15:00-21:30
  czwartek 15:00-21:30
  piątek 11:00-12:30 i 15:30-20:00
  sobota - skonsultuj godziny przed osobistą wizytą
  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  © Copyright – el aura española
  Polityka prywatności
  Wykonanie – Edyta Subik

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image